ODPOWIEDZI NA TWOJE WĄTPLIWOŚCI

Najczęściej zadawane pytania

To bezpieczna, zbilansowana terapia z odpowiednią dawką fitoestrogenów. Zamknięte w kapsułkach i serum naturalne hormony roślinne pobudzają piersi do wzrostu i ujędrniają skórę. Najlepsze efekty uzyskasz, stosując regularnie suplement diety Bust Up® i serum Busti®.

Suplement Bust Up® jest na polskim rynku od 2006 roku. W tym czasie przeszedł szereg badań skuteczności. Dzięki ich wynikom możemy zagwarantować Ci aż 91% skuteczności. Jego skuteczność potwierdzają również otrzymane nagrody — między innymi Produkt Roku 2013. Działanie Terapii Fitoestrogenowej potwierdzają również zadowolone kobiety, które regularnie suplementowały Bust Up® i używały Busti® Serum.

Pierwsze efekty zobaczysz już po 21 dniach stosowania. Pamiętaj, aby spożywać 4 kapsułki dziennie i dodatkowo dbać o skórę piersi za pomocą Busti® Serum. Wmasuj je okrężnymi ruchami w skórę dekoltu 2 razy dziennie.

Nie. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących. Można rozpocząć kurację po zakończeniu karmienia piersią.

4 kapsułki zawierają: ekstrakt z chmielu 1000 mg, ekstrakt z koniczyny 600 mg, w tym izoflawony 48 mg, soja 280 mg, ekstrakt z kopru 200 mg, błonnik jabłkowy 200 mg, gryka 80 mg, kukurydza 80 mg, jęczmień 80 mg, inulina 40 mg.

Tak, suplement diety Bust Up® został wielokrotnie przebadany przez zewnętrzne laboratorium. Od 2006 roku jest również na liście bezpiecznych produktów w Głównym Inspektoracie Sanitarnym. Produkt jest również dostępny w aptekach.

W ciągu dnia należy spożyć 4 kapsułki suplementu diety Bust Up®. Zalecamy przyjmowanie 2 kapsułek rano i 2 wieczorem. Za każdym razem popijaj je dużą ilością wody. Pamiętaj, w przypadku Terapii Fitoestrogenowej bardzo ważna jest regularność i konsekwencja.

Do przeciwwskazań należą: ciąża, karmienie piersią i uczulenie na którykolwiek ze składników. Jeśli chorujesz na niedoczynność lub nadczynność tarczycy, zachowaj ostrożność, ponieważ produkt zawiera soję. Badania wskazują, że dawka zawarta w naszym produkcie jest bezpieczna w czasie przyjmowania leków.

Nie. Suplement Bust Up® jest naturalnym produktem, który nie powoduje tycia i nie wpływa na układ hormonalny.

Nie. Suplement Bust Up® nie wpływa na układ hormonalny.

Pełna kuracja trwa 3 miesiące. W tym czasie należy przyjmować 4 kapsułki dziennie* i 2 razy dziennie nakładać okrężnymi ruchami w skórę biustu i dekoltu Busti® Serum.

* Bust Up® Line Fitoestrogenowa Terapia jest w 100% naturalnym produktem. W zależności od tego, jak szybko i jaki efekt chcesz osiągnąć, należy przyjmować od 4 do 6 kapsułek dziennie.

Optymalny poziom fitoestrogenów uzyskuje się po 3 miesiącach stosowania. Jeśli chcesz utrzymać efekty terapii, po jej zakończeniu co 3 dni bierz 1-2 kapsułki. Następnie należy stosować 1-2 kapsułek dziennie w celu utrzymania fitoestrogenów na stałym poziomie. Jeśli zakończysz terapię, piersi wrócą do swojego wyglądu sprzed rozpoczęcia kuracji.

Zamówienie możesz złożyć przez stronę https://bust-up.pl/ lub https://keloo.store/ 

Realizacja zamówienia zazwyczaj trwa 2 dni robocze, a wysyłka 2-3 dni robocze.

Za zamówienie możesz zapłacić: za pobraniem, za pomocą szybkiego systemu płatności internetowych Przelewy24 lub BLIKIEM.

Kurier lub Paczkomat.

Skontaktuj się z nami!

Close Mój koszyk
Recently Viewed Close

Close
Navigation
Categories